Zakładanie strony firmowej za pomocą kreatora stron

Mało które narzędzie do tworzenia stron internetowych, nadaje się do stworzenia strony www dla firmy, tak jak kreator stron. To właśnie kreatory stron są najczęściej wykorzystywane do projektów stron firmowych. Dlaczego? Odpowiedź prosta! Szybkość, łatwość i przystępność cenowa. Strony firmowe, są zazwyczaj wizytówką firmy, nie są to serwisy czy witryny z ogromną ilością danych. Oferta, grafika, galeria zdjęć, kontakt, rodzaj działalności do tego mapa dojazdu i czasem możliwość płatności. Te cechy charakteryzują "firmówki". Zatem nie musisz instalować Worpdressa, Joomla czy inny skrypt, wystarczy kreator stron. 

Choć trzeba też zaznaczyć, że ceny kreatorów są różne. Najkorzystniejszą opcją wydaje się Webwavecms, bo jest prosty tani, posiadał ładne nowoczesne szablony i brak dziwnych limitów jak ilość podstron. Jego kosz to 369 zł opłaty rocznej. Największymi konkurentami jest Wix oraz kreator w home.pl. Tam ceny są wyższe, choć często są promocje i za pierwszy rok zapłacimy naprawdę niewiele. Są też tam różne limity lub ograniczenia w niższych tańszych pakietach. Ale zaletą kreatorów home.pl i Wix jest opcja płatności lub nawet prowadzenia sklepu. 

Tak czy inaczej kreatory stron posiadają wszystkie niezbędne funkcje i właściwości to tego aby założyć nowoczesną i w pełni funkcjonalną witrynę firmową, a koszt tego można być znacznie niższy niż zamówienie indywidualnego projektu www. Do tego sam wszystko kontrolujesz a o prawidłowe działanie strony odpowiada usługodawca.