Kreator stron w mfirma.eu

Portal pl.mfirma.eu (dawniej mamfirme.pl) powstał z myślą o użytkownikach internetu którzy nie chcą lub nie mają czasu na samodzielne projektowanie od podstaw strony internetowej i
zastanawianie się nad tym jaki powinien być zakres podstron i jakiego rodzaju treść powinna się tam znajdować. Na pl.mfirma.eu znajdziemy gotowe szablony dostosowane pod konkretne branże (fryzjer, stomatolog, księgowości, etc) zarówno pod kątem wyglądu tj obrazków znajdujących się na szablonie jaki i pod kątem treści na poszczególnych podstronach (O nas, Cennik, Kontakt).Dzięki temu rozwiązaniu potencjalny klient ma bardzo ułatwiony proces zakładania strony www – wystarczy tylko, że wybierze pasującą do niego branżę i szablon który mu się podoba a dostaniesz gotową stronę www z obrazkami i treścią. Oczywiście treść należy dopasować do swoich indywidualnych potrzeb ale bez wątpienia znacznie proście jest napisać tekst na stronę www kiedy mamy pod ręką gotowy i dobry przykład niż gdybyśmy musieli zaczynań od zera. Obrazki można zostawić te z szablonu ale warto też wgrać własne obrazki w galerii zdjęć, ofercie czy cenniku.

 

Funkcje kreatora

Kreator zawiera w siebie szereg funkcji których pełna lista podana jest poniżej. Na szczególną uwagę zasługuje możliwość tworzenia stron www w wielu wersjach językowych oraz możliwość sprawdzania pozycji swoje strony www w wyszukiwarce Google na interesujące nas frazy. W chwili obecnej kreator stron www pl.mfirma.eu jest jedynym kreatorem w Polsce czy za granicą który daje taką możliwość już w ramach samego kreatora bez konieczności zakładania osobnego konta na osobnym portalu do sprawdzania pozycji w Google i oczywiście opłacania tej dodatkowej usługi. Warto też nadmienić, że kreator pozwala na dodanie własnego kodu CSS, HTML, JavaScript z tym, że jest to funkcja dedykowana raczej bardziej zaawansowanym użytkownikom.
Spis funkcji kreatora:

 • treść ze zdjęciem,
 • cennik,
 • dwupoziomowe menu,
 • formularz kontaktowy,
 • galeria zdjęć,
 • ikony Favicon,
 • księga gości,
 • licznik odwiedzin,
 • lista aktualności,
 • mapy Google,
 • możliwość edycji CSS,
 • możliwość osadzenia własnego kodu HTML / JavaScript,
 • możliwość podpięcia kodu Google Analitycs,
 • odtwarzacz audio z możliwością wgrywania własnych plików mp3,
 • odtwarzacz wideo z możliwością osadzania filmów z serwisów YouTube czy Vimeo,
 • przycisk Lubię to oraz +1,
 • statystyki wejścia na stronę,
 • wersje językowe,
 • monitorowanie pozycji strony w wyszukiwarce Google.

 

Pozycjonowanie strony założonej w pl.mfirma.eu w Google

Strony stworzone na pl.mfirma.eu są dobrze przygotowane do pozycjonowania. Poza wspomnianą już ważną funkcją monitorowania swojej strony na istotne słowa kluczowe użytkownik dostaje też możliwość edycji metadanych takich jak Title (tytuł), Description (opis), Keywords (słowa kluczowe) oraz możliwość dodania własnego konta w Google Analitycs czy Search Console (dawniej webmastertools). Użytkownik ma pełną kontrolę nad każdym aspektem strony ważnym z punktu widzenia SEO.

 

Ile to kosztuje ?

Założenie konta na pl.mfirma.eu jest darmowej. Użytkownik ma możliwość przetestowania za darmo i bez zobowiązań działanie edytora i jego funkcji. Darmowy okres próbny trwa 7 dni i w ramach niego można dowolnie testować kreator jak i zadawać pytania obsłudze portalu czy to telefonicznie czy poprzez maila czy czata. Obsługa klienta jest w języku polskim ponieważ kreator jest polskim produktem i zawsze chętnie odpowiada na wszystkie pytania lub też pomaga w edycji strony jeśli klient sobie tego zażyczy. Po okresie próbnym trzeba się zdecydować czy wykupujemy jeden z płatnych abonamentów. Strona www jest relatywnie tania ale nie darmowa. Podstawowy abonament kosztuje 299 zł netto na rok w tym mamy już 1 darmową domenę czyli nie trzeba płacić dodatkowo za adres www. Drugi pakiet droższy zawiera w sobie przygotowanie kampanii reklamowej w linkach sponsorowanych wyszukiwarki Google Adwords i kosztuje 600 zł netto. Ten pakiet jest adresowany głównie do firm które poza samą stroną chcą od razu pozycjonować się w linkach sponsorowanych Google AdWords. Pakiet zawiera w sobie reklamę AdWords o wartości 400 zł netto widać więc że taniej jest kupić pakiet drugi niż kupić pierwszy a potem dokupić AdWordsa ponieważ w drugim pakiecie oszczędzamy 100 zł netto.

 

Jakie są minusy ?

Dla użytkowników którzy chcieliby zaprojektować wygląd strony samemu od podstaw minusem będzie fakt, że nie jest to możliwe i trzeba wybrać jeden z gotowych szablonów. Drugim minusem jest fakt, że obecnie strony nie są dostosowane w pełni do przeglądania ich na smartfonach. To ma się jednak zmienić z wprowadzeniem nowego edytora z większą liczbą funkcji, który będzie tworzył strony responsywne czyli takie które automatycznie dostosowują się do rozmiaru ekranu na którym strona jest oglądana. Co do ceny warto poprosić obsługę portalu o rabat, który dają w miarę chętnie jeśli się o niego poprosi :)

 

Dla kogo jest pl.mfirma.eu ?

Portal powinien najbardziej przypaść do gustu osobą które chcą stworzyć stronę www najmniejszym wysiłkiem i oczekują oferty „all in one” czyli strona www + domena + hosting + monitorowanie pozycji w Google + reklama w Google AdWords + pomoc w języku polskim (email, czat, telefon). Projektanci stron www raczej będą oczekiwać innego kreatora który daje większą swobodę w definiowaniu szaty graficznej strony www.

 

Przetestuj Kreator stron mfirma.eu -->>